من به تجربه تور جزیره مجموعه بود!

مکان های مقصد نهان برای مردم هستند. ما سفر نهان برای همه توریست از پوکت راه اندازی تا به حال... بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. مایا خلیج است که واقعا یک مکان با شکوه است! Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان. تا تور شرکت; با مسئولیت محدود در پوکت مشتریان از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت شده است.  غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن خواهد شد... این است که باید در پوکت, تایلند نشان می دهد. چند نقاط بسیار محبوب برای دیدار powdering بانک شن و ماسه سفید در کخ شیر خیره کننده پاراگراف خلیج لنگ در راه آهن شبه جزیره، قطعه اخریک اهنگ جزیره و جزیره مرغ برای آفتاب گرفتن، شنا و غواصی است.

اصطبل خرید بازی بازی های آرکید سرگرمی مراکز جنگل مضمون پارک ها و رستوران های بوفه خانه. اما تمرکز خود را در این پارک می باید در فانتزی پادشاهی نشان می دهد. تولید مشهور جهان و برنده جایزه که روایت داستان جوان، توانا حاکم کامالا توهمات جادویی باله هوایی فشفشه 4 D اثرات عناصر جادویی و حتی فیل نوازندگان آن دختران و پسران در لباس جذاب هستند. در جریان دیدار من این تولید آورده با هم رقص فیل ها, رقصنده در هوا دلقک بدلکاران و آتش بازی، در مرحله. بیداری تا در اوایل صبح روز بعد، با ذهن من هنوز پر با نمایش آیةالله شب قبلی، من در بر داشت خودم را در راه به اسکله. من قرار بود تجربه تور جزیره! مسلح با شلوارک و کرم های ضد آفتاب من، من فکر کردن به من اول جزیره جزیره جیمز باند. پس از فیلم باند که مرد با اسلحه طلایی وجود هدف گلوله قرار گرفت در اصل نام Khao Phing خان، جزیره جزیره جیمز باند نامگذاری شد. در حال حاضر بخشی از حوزه عملیاتی Phang آنگا دریایی پارک ملی، آن سنگ سنگ بزرگ، خطی نام ضربه فنی Tapu، که juts از آب کم رنگ سبز. من تا به حال هیچ برنامه ای از ترک محل در هر زمان به زودی اما من معده grumbling برنده جنگ با ذهن من. من گفته شد که تایلند پناهگاه غیر گیاه خواران است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.deccanherald.com/content/584638/post-phuket.html

ادامه مطلب... ص جزیره chich محل به دو بخش - فی غیر روحانی & Phi Don جدا است. این قیمتها شما را به بازدید از آبشار که در بازرگانی پنهان،... مصرف سوار صبا تو به جنگل است پاپ صدا بزرگ. تور جزیره کی کخ یک تجربه کاملا جدید را به شما ارائه می دهد. برخی این است که در غار، برخی در کوه و برخی در جنگل. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. شما می توانید پیدا بزرگ مانیتور مارمولک قدم زدن در اطراف و خرچنگ زاهد گوشه نشین میلیون در ماسه های خزنده. سفر برای هر گردشگری است که عشق به روز تعطیلات تمام زمان بازدید از محل سافاری استفاده می کند.