زیادی برای انجام در داخل و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد.

بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار.

جایی که برای اقامت Anantara سی کائو توچال beachside است که پایه اصلی کامل برای کاوش در استان Trang است. رفت و آمد مکرر حدود 90 دقیقه از فرودگاه کرابی و 45 دقیقه خارج از شهر Trang است. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد 139 اتاق و سوئیت با خصوصی تراس و بالکن که باغ استخر و جزایر فقط چشم پوشی کردن ساحل. رفت و آمد مکرر ویژگی های دو استخر شنا با استخر کودکان جداگانه و اسلاید; ساحل باشگاه در جزیره کوه Kradan; گشت و گذار به نکات برجسته طبیعی و محلی، از جمله شهر Trang و غار زمرد; دوچرخه برای اجاره; کلاس های آشپزی تایلندی; و کلاس های زبان تایلندی. پنج رستوران گزینه در رفت و آمد مکرر و همچنین به عنوان Anantara را امضا ناهار خوردن با طراحی برنامه وجود دارد. صرفه توچال امضا رستوران که در خدمت غذاهای دریایی و ماکارونی با تأثیرات ایتالیایی است. Leelawadee رستوران هوای آزاد، تمام طول روز است که تخصص اروپایی و تایلندی ارائه می دهد است. برای ناهار خوری پابرهنه به ساحل خانه که تنقلات مخلوط و کوکتل alfresco عقب. استخر نوار خدمت پیتزا لذیذ و تنقلات نور. همچنین باشگاه ساحل در کوه Kradan باز از اکتبر تا آوریل خدمت جداجدا ظروف برای ناهار در ساحل است. رفت و آمد مکرر آبگرم Anantara امضا با شش اتاق درمان مطبوع از جمله مجموعه ای با اتاق خصوصی بخار جکوزی و ماساژ فضای باز سالا است.

Http://www.travelweekly.com/Asia-Travel/Untapped-Thai-exploration-in-Trang شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد.