بی نظیر زیبایی و هیجان از 'مروارید جنوب هستند در شما نوک انگشتان و تعطیلات از شما رویاهای است فقط ماوس کلیک کنید دور.

اگر شما می خواهید چیزی متفاوت خصوصی منشور کرجی به جزایر فی سرعت قایق برای گروه های کوچک و بزرگ برای غواصی و شنا و غواصی را. این سفر فقط برای کسانی که عشق برای دیدن هنر بودایی, بودایی فرهنگی و مذهب بودایی راه است... سفر روز از درگذشت هیجان انگیز و ارزش پول خود را برای سفر روز تور غار RedIsand پولک ++ جزیره هنگ اتاق, شما نباید هنوز این بسته. اگر شما مشتاق غواصی بیشتر قایق سرعت ما شما را به بهترین صخره های اطراف کخ Kradan طول می کشد یا فقط استراحت در ساحل. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. زیبایی بی نظیر و هیجان 'مروارید جنوب در سر انگشتان شما و تعطیلات رویاهای شما فقط یک کلیک موس دور. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. ما ارائه می دهیم "با قیمت" و "خدمات عالی".

Cigana هم LPTs اول چهار بار برنده (2007 2010 2011 و 2014) و چک Radka Vodickova که برنده میدان زنان در 2009 و 2011 و 2012 است. کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه روز شنبه با رئیس پوکت معاون فرماندار خانم Siwaporn Chuasawat برگزار شد. همچنین در جلسه حضور به عنوان مهمان از افتخارات TAT آقاي فرماندار Yuthasak Supasorn بودند آقاي Ravi Chandra مدیریت مدیر از پوکت لاگونا برگزارکنندگان مسابقه آقای Suvadhana Sibunruang، کارگردان نام تجاری و تبلیغاتی گروه، تایلندی ایرویز PLC، و آقاي Antiwar Kongmalai یا Bodyslam تن Thailands ستاره شماره یک راک است که همچنین در مسابقه امسال شرکت است. در خود آمادگی برای مسابقه یکشنبه ها برنده سال گذشته Braendli در کنفرانس مطبوعاتی گفت: شنیده ام که triathletes حرفه ای برخی از لاگونا پوکت Triathon یکی از دوره های مسابقه آنها را یک بار در زندگی خود به رقابت بنابراین تصمیم گرفتم برای رقابت در این مسابقات در سال گذشته گفت که. این اولین بار من در Phuket بود. در واقع، من به انتظار نیست، اما من. به غیر از اطراف فوق العاده و البته چالش تمام داوطلبان و مردم اینجا محلی بسیار زیبا و دوستانه است که من هیچ جای دیگری مانند اینجا می توانید دارد. من مشتاقانه منتظر روزهای یکشنبه نژاد. Raelert که موفق به کسب عنوان مردان سال گذشته، گفت: همه طرفدار triathletes می خواهند برای رقابت در triathlons حرفه ای و مسابقات سه گانه پوکت لاگونا ممکن است به یکی. تا آنجا که من نگران، یکی از بهترین triathlons که من دارم میرم به رقابت تا کنون است. چک Vodickova که برنده سه از شش او اینجا بود در پوکت در قسمت بانوان شرکت کرد، گفت: دوست دارم اینجا هر سال آینده.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.nationmultimedia.com/news/sports/30300392

برخی این است که در غار، برخی در کوه و برخی در جنگل. که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. به عنوان شما جستن همراه آهنگ خشن و مواج رپیدز جنگل دست نخورده پناهگاه حیات وحش Pariwat تن نمایش منظره فوق العاده است، اما همچنین چشم انداز هیجان انگیز برای برخی از اکتشاف شدید فراهم می کند.  بازگشت به سلطنتی قی مارینا – کرجی Kradan کخ – departs Moog کخ در اطراف 04:00 و وارد مارینا پوکت سلطنتی در حدود 05:30 pm برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما. کرجی به مجمع الجزایر Krabi و گشت و گذار عمده نقاط از جمله معروف sandbank، ویک مالایی بین شیر و ماه جزایر ساحل گیرترین مجمع الجزایر آندامان بند ساحل و ساحل لنگ، قطعه اخریک اهنگ و مرغ جزیره کشف. همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره. مردم مثل همیشه... زیبایی بی نظیر و هیجان 'مروارید جنوب در سر انگشتان شما و تعطیلات رویاهای شما فقط یک کلیک موس دور. شنا، خواندن کتاب در سایه و یک نوشابه خنک و یا لوله تنفس.