اما به عنوان آنها را به همه چیز یک فرد را نگاه تعطیلات، آن شود فرهنگ گشت و گذار، غذا، سواحل، میراث و غیره من را انتخاب کرده اید این مقصد 20.

بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. تعطیلات کمک شما کشف دوباره جوان شاد و جدید شما. حرکت از برخی از اماکن معمولا شناخته شده است که همه ما می دانیم برای تعطیلات گرمسیری ایده از پوکت بازدید از یک ایده بد نبود. ماکائو پیچو، در زبان هندی گواچي که به معنی کوه قدیمی نیز نامیده میشود به عنوان شهر از دست رفته داشتهاند،"، این روستا اینکا و معابد خود را با تپه سبز یکپارچه ترکیب ارائه بازدید کنندگان خود را با تجربه زیبا و جادویی. اگر شما نمی خواهید به صرف تعطیلات خود را در سرد انجماد، و سپس کرالا می تواند نقطه تعطیلات بزرگ باشد. افسون شده ترکیبی جالب از فرهنگ های متعدد مشاهده خواهید بود. اما همانطور که همه چیز یک فرد تعطیلات نگاه می آورند من را انتخاب کرده اید این مقصد 20 فرهنگ گشت و گذار غذایی سواحل میراث و غیره باشد. نيلگون و شن های سفید ساحل Maud واقع در شهر رفت و آمد مکرر Pagudpud را.

در واقع برای مسافر بالقوه این سیاره خود را نقطه تعطیلات بزرگ است! علاوه بر مترو، دلربا روستا یکی دیگر از جنبه های بزرگ هلند است. در اینجا، شما می توانید برخی از جهان مشهورترین سیگار برگ. موج سواری و غواصی فعالیت اصلی است که افراط مردم در اینجا در Hikkaduwa است. شنا کردن در آب سرد یک فیل در رودخانه و درختان باور نکردنی در سراسر خانه ماجراست. 3. کرالا همچنین میزبان از فعالیت های فرهنگی و سنتی از وقایع است که مورد علاقه در میان کاشفان را ارائه می دهد. اگه عاشق زندگی شب گرفتن هواپیما به سیدنی. Niʻihau بدون اقامت را فراهم می کند. بنابراین، هنگامی که شما سفر خود را به شهر گناهان همه برنامه ریزی استخر بی نهایت هتل در تراس واقع شده است و بسیاری از سوئیت لوکس با تخت های فارسی به سبک در منطقه آرامش را احاطه کرده. 20.