تور د شکلات تصور به عنوان تور رویای خودی می دهد فرصت دست مهمان برای شرکت در ایجاد خلاقیت شکلات های لذیذ و کار با بالا Chocolatiers.

All.ites می تواند به راحتی توسط Skytrain BBS یا CRT زیرزمینی رسیده. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. بیشتر مهمان امتیاز متوسط: افزودن 8.6 فوق العاده با موقعیت مرکزی آن Novotel فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک است در دسترس آسان ترین جاذبه های توریستی و تجاری... شمال شرقی یا یان، یکی از کشور جذاب ترین مقصد با بسیاری از عصر حجر و خانه عصر برنز و آثار باستانی، و چند معني معابد و پارک های ملی است.

تور لوکس، گروه کوچک که در آن یاد مهمان زمان افتخار روش های سنتی و همچنین تکنیک های برش لبه است. تور د شکلات، تصور به خودی رویای تور می دهد مهمان دست فرصت شرکت در ایجاد خلاقیت شکلات های لذیذ و کار با chocolatiers بالا. هر روز وجود دارد منحصر به فرد experiencesworkshops شکلات و tastings و تظاهرات. علاوه بر دوز روزانه فراموش نشدنی شرکت شکلات، راه خود را از طریق سوئیس گنجینه های دیگر آشپزی را بچشید. در Gruyere, آنها کشف تکنیک های 900 ساله منطقه امضای cheesefollowed ساختن توسط شام فند فوران کننده و تازه منطقه ای نان پخته. در همان روز به عنوان مزه شکلات تروفلی مهمان سفر به خاک حاصلخیز و مرطوب جنگل جورا به زیرخاک در اوردن truffleswith معطر و باارزش جنگل کمک سگ ترافل شکار. مهمان ناهار خوردن در رستوران ستاره میچلین و لذت بردن از عمق و نوآوری آشپزی سوئیس. طبعا، صنعتگران که حرفه خود را در اطراف عنصر تنها مانند شکلات ساخته شده است، پرشور و دقیق است. پویت Blaise Laderach، میزبان یک کارگاه آموزشی سفارشی برای مهمانان تور د شکلات است که اجازه می دهد تا آنها را به کار در استودیو شکلات با مواد خام با کیفیت بالا. پویت به او هنرمندی شکلات عجیب و غریب می باشد. "طعم شما را در سفر باید.

Http://finance.yahoo.com/news/food-tour-takes-chocolate-lovers-133000506.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

You.an حتی مقصد های مورد علاقه خود را به دریافت تخفیف های شخصی را انتخاب کنید. ما فورا به شما لینک یاب معامله ما ارسال! این ممکن است قطعی هم، پس لطفاً بعداً مجددا سعی کنید. بانکوک تقریبا همیشه نوع غذاهای قابل تصور را ارائه می دهد. بیشتر بدانید. به عنوان سفر بیشتر و بیشتر مردم به عنوان یک شیوه زندگی آنها انتظار بیشتر از اقامت هتل – آنها به دنبال تجربه علاوه بر خدمات و امکانات مناسب و معقول. พัทยา Krabi هتل Krabi راهنمای Krabi نقشه پاتایا است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند. نمای کاخ از رودخانه با شکوه است. تایلند کشور نسبتا امن و پایدار با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است.