پیدا کردن هر نوع دیگر از کار در تایلند می تواند مشکل باشد, به عنوان دستمزد فقیر و بسیاری از مشاغل قانونی داشتن به غیر Thais.

که اغلب کوترماهیان است. طولانی دم معمولا به عنوان تاکسی که, اجاره می تواند هر چند قیمت متفاوت به طور گسترده ای - 300-400 من کاری برای اجاره چند ساعت یا تا 1500 برای یک روز کامل شکل عمل. پیدا کردن هر نوع دیگری از کار در تایلند به عنوان دستمزد فقیر هستند و بسیاری از مشاغل قانونی داشتن به غیر Thais, می تواند مشکل باشد. می توان در یک تور سفر و بازدید از یکی از روستاهای متعدد که در آن آنها را به دریافت گردشگران است. بسیاری از کلوپ های شبانه در پاسپورت و گذرنامه فقط به اثبات سن اصرار دارند. منطقه میزبانی گردشگران بدترین ایان در شمال شرقی است. در حالی که کوچکتر لی فی شرکت معروف به عنوان محل فیلمبرداری برای 2000 فیلم "ساحل" دان فی شرکت جزیره تنها در گروه با ساکنان دائم است. همچنین، هر چیزی مربوط به داستان و حرکت پادشاه و من و آنا و شاه داشتن در تایلند است.

خواندن برای پیدا کردن چه سازندگان تعطیلات و کسب و کار مسافران می توانند انتظار تجربه در سال پیش رو. 1-فوری ارضاء 2.0 تکنولوژی در سوخت و پرکن-مسافر بیشتر خواستار و بی تاب است. 44% * از مسافران در حال حاضر انتظار قادر به برنامه تعطیلات خود را در چند ساده شیپور خاموشی تلفن های هوشمند خود و بیش از نیمی از (52% *) انتظار آنها استفاده از برنامه های سفر به افزایش در 2017. با این کار، ما به طور فزاینده به دنبال به تکنولوژی هر یک از بین بردن و همه در--جاده niggles، ارائه پاسخ به نیازهای خاص ما در حال حاضر و افزایش تجربه ما با توصیه و برشهای کوتاه ما حتی از فکر نکرده. سال آینده این انتظار در راه بی سابقه خطاب می دید. از پیدا کردن نزدیکترین دستگاه خودپرداز یا موجود فی جاذبه هاى بالا پریدن و گرفتن مشاوره در رفتن در چگونه می توانید از بیش از jetlag صف قابلیت های معنی دار در فن آوری مبتنی بر نخل فراوان خواهد شد. و با تمام پیشرفت های جدید هیجان انگیز در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، ما برنامه مورد علاقه رفتن به فراتر از قابلیت های صرف و اگر شما قادر به پیش بینی نیازهای منحصر به فرد خود و قبل از ما حتی به درخواست غذا به آنها خواهد شد، به besties companionstravel واقعی را گسترش یابد. استفاده از فن آوری پیام هوشمند و فوری است که به تنظیمات ما به هر سوال را حل کند و آرزو در قالب طبیعت دوم تبدیل خواهد شد ««زمان واقعی، بدون در نظر گرفتن که در آن ما را به ماندن را انتخاب کنید,. کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واکسن توصیه می شود و دیگر نکته برای سالم ماندن در حالی که سفر اتمام صفحه سلامت مسافران CDC در تایلند سفر اختصاص داده شده. برای مرحله بعد کفش هایتان را درآورید و پایین زانو زدن و راهبان خواهد شد به شما برکت دهد. شما می توانید یک بسته بزرگ یخ در اکثر 7 11s برای 7 bahs خرید بیش از حد. به طور سنتی, Thais دانه متواضع و محافظه کار هستند. چک همیشه در مقابل دروازه سایت سایتی که بازدید می کنید واقعا بسته شده است. بخش نسبتا کوچک با قیمت 300 the100 بیشتر در محدوده من کاری به طور کلی است. نه تنها آنها اتهام اضافه بها THC 150، نرخ ارز می تواند ضعیف. تخفیف هواپیمایی در آسیا برای لیست به روز را مشاهده کنید. اگر شما تا پایان در MD، حداقل سعی کنید مرغ يک Maclike سرخ کرده با McSomTam پاپایا سبز سالاد. فرودگاه بین المللی نیز در کلاه گاو کوهان دار, Samui Krabi, شرکت و چیانگ مای قرار دارد هر چند این تا حد زیادی برای منع پرواز از کشورهای جنوب شرق آسیا.