تصویر: ابتدا اول یک ویژگی است که می شود آمار موظف است مرحله تبدیل از اتوبوس قدیمی است که جشن موسیقی محلی تایلندی است.

شما آمد در سراسر مزرعه شتر و مفاصل کباب خوشمزه که در آن شما را نیز می تواند را در شیشه معروف عربی آب لوله، با طعم های متنوع مانند هلو، توت فرنگی و بیشتر. 7. شیخ Sneed آل مکتوم خانه: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. قطعا ارزش آن! دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر. دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی.

کسانی که پر انرژی احساس ممکن است مانند دوچرخه مسیرهای پیاده روی در اطراف این رویداد. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: Abig اول ابتدا بخشی از Wonderfruit جشن فرهنگ تایلندی از طریق غذا، از جمله صبحانه رگی و نوار صدف است. آن غذا و سرآشپزها از سراسر تایلند از جمله Asias شماره یک آشپز Gaggan آناند به ارمغان می آورد. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: ابتدا اولین وجود دارد همچنین کارگاه ها و مذاکرات از خدمه تمیز کردن ساحل تایلندی، درس در پارکور از تیم های محلی تایلندی و مذاکرات در Bitcoin، Blockchain و فن آوری های پایدار. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: ابتدا اول یکی از ویژگی های است که می شود آمار موظف است مرحله تبدیل از اتوبوس قدیمی است که جشن موسیقی محلی تایلندی است. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.lonelyplanet.com/news/2016/12/01/inside-thailands-wonderfruit-festival/

به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2. سلاح های مرگبار همچنین بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب را. 9. شیخ Sneed آل مکتوم خانه: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است.