معمولا با سهام علف لیمو آماده کافر آهک برگ و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 Popularised.

در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد. Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. معمولا با سهام علف لیمو آماده برگ کافر آهک و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 popularised. مردم محلی بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان را. دوستان جدید، انتخاب کنید تا برخی از زبان ویژه محلی و ترک خندان. برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی. پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. مسیرهای تجاری تاریخی اتصالات استعمار و منابع مشترک مواد تشکیل دهنده بسیاری از پیوندها قوی بین ظروف در بر داشت در سراسر آسیای جنوب شرقی باقی مانده است.

مکزیکو سیتی بزرگ بودجه کوچک در مکزیک زندگی می کنند. دلار معادل 20 پزو است. مسافران پرواز رفت و برگشت از سان فرانسیسکو به مکزیکو سیتی 460 $ یا $536 از شهر نیویورک یافت شود. اگر نا امیدی در جنوب کالیفرنیا، شما از تیجوانا با استفاده از پل عابر پیاده که مسافران در سن دیگو به عليرضا تیجوانا در رودریگز فرودگاه بین المللی پرواز می کنند. از آنجا، شما می توانید پرواز برای حدود 120 دلار هر راه. میدان اصلی شهر مکزیک و منطقه اطراف فرشته استقلال نقاط داغ برای جشن سال نو هستند. وجود دارد، شما می توانید موسیقی زنده اجرا کنندگان رقص و خیابان لذت ببرید. شما می توانید هتل معاملات برای 60 دلار در شب و یا در Airbnb برای اتاق پایین به عنوان $17. مراقب: 12 پنهان هزینه زمانی که تعطیلات در مکزیک 2.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شهر This.ranquil پرش کردن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای است. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. پیاده روی در امتداد بوفالو آهنگ شما را از طریق رنگارنگ H'Cong کارن و لیزا روستاهای کنند. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است. بیشتر بدانید. احترام به پادشاه نیز در تایلند است و به عنوان جهان طولانی ترین خدمت پادشاه اين رشد با هر سال سلطنت حماسی خود را به نظر می رسد.