سفر تایلند ساحل نمی هر گونه بهتر از این، با صخره های مرجانی، صخره های دیدنی بازدید کنندگان چک کردن قرن قدیمی سالن.

گردشگری پوکت ارائه می دهد گردشگران خود مطمئن به manke مقدار زیادی از زمان برای اقامت در شهر کوه پرسکت، آریزونا است. برای اضافه کردن کمی هیجان چک کردن اسب سواری، قایق سواری در, و یا در 1888 و تنها در هیجان و شکیبایی بزرگ شده اند. شما ببینید آتش بازی اسب دلقک و جایزه بزرگ و هیجان جمعیت مردم هر تابستان. جاذبه های اصلی در پوکت گردشگری منطقه پرسکات نیز مسیرهای پیاده روی های منحصر به فرد گلف رودخانه ها و باغ های انگور به شده در حالی که از طریق شمال آریزونا adventuring ارائه می دهد. شهر خود را پر از سالانه جشنواره ها و جشن ها، دوره ها، آبشارها و آثار جنگ و موزه ها و پناهگاه حیات وحش است. هر آنچه که شما دنبال آن هستید در در ساحل آن درخشنده است. برای برخی از مناظر شهر دارید بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. از پیاده روی طبیعت یا آرام بازی گلف به لوکوموتیو همچنان در حال اجرا است، اما ماهیت نمایش خواهید دید فوق العاده است. تایلند ساحل سفر نیست هیچ بهتر از این، با صخره های مرجانی، صخره های دیدنی بازدید کنندگان چک کردن سالن قرن قدیمی دریافت کنید. چند مکان باید در پوکت شامل: کلاه Patong ساحل واقع حدود 15 و دیدنی بوفه رستوران رستوران Kinnaree گلدن. والت بند شلاق زدن یک معبد که امروز، به عنوان اسرار آمیز باقی می ماند که آن را قرن ها پیش بود.

لطفا نسخه پشتیبانی برای بهترین تجربه خصوصی استفاده کنید. آزمایش DNA پوکت فیل به محدود کردن رسانه های نارگیل قاچاق 2 روز پیش عکس رسانه نارگیل: پوکت مقامات اخبار از پارک ملی، حیات وحش و گیاه حفاظت از محیط زیست گروه (DNP) زمان نمونه DNA از 67 فیل های دیروز، از جمله کسانی که در جاذبه های پوکت تر٬ در کامالا به عنوان بخشی از یک درایو به سرکوب فیل انجام قاچاق بر روی جزیره. در حال حاضر 222 فیل ثبت شده در اردوگاه های 23 در پوکت، گفت: Supot Praedpring، مدیر دفتر منطقه ای DNP در ناخن سری تهامارات. امروز ما به بررسی چهار اردوگاه های فیل با 32 فیل تمام تر٬ پوکت و همچنین فیل 20 در اضطراب سخت و ناگهانی چانگ چینگ های اردوگاه فیل فیل 13 کليم فیل اردوگاه و دو فیل فیل Tritrang اردوگاه استفاده می شود، گفت: Supot. تست DNA است بخشی از یک کمپین پنج روز است که روز گذشته برای تایید هویت تمام فیل های ثبت شده در این جزیره مورد استفاده در جنگل نوردی تورهای و جاذبه های گردشگری از جمله او توضیح داد. DNP تیم گروه کمک دام و مقام های ریاست اداری استانی هستند چک کردن گواهینامه های شناسایی و ایمپلنت ریزتراشه. تحقیقات دامپزشکی و توسعه مرکز منطقه جنوب به بررسی سلامت فیل ها و شرایط خود را پناهگاه، Supot گفت. دستورات برای انجام مبارزات انتخاباتی از بالا آمد، او گفت. در طول چند سال گذشته وجود مشکلات با فیل دام گواهینامه های شناسایی شده اند و تایلند در نظر گرفته در معرض خطر از شکستن كنوانسيون CITES *، بنابراین نخست وزیر Prayuth چان ocha است توجه خاص به این موضوع پرداخت تور پوکت Supot توضیح داده شده. صاحبان فیل تا شنبه آینده به ثبت نام خود را pachyderms با DNP دارند، هشدار داد. مهلت ژانویه است.

Http://www.msn.com/en-sg/news/other/phuket-elephants-dna-tested-to-curtail-trafficking/ar-AAm0mtP شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو