با زندگی گروهی و طبیعی فراوانی انرژی احزاب پوکت, تایلند زندگی شب به سادگی غیر قابل مقایسه است.

ما برای سال های بسیاری، پس مشغول به کار ما همیشه Np؟ چه مدت من مجبور به خرید سفر صفری. ما با گرامی داشتن کیفیت تجربه بسیار بیشتر از مقدار و توصیه Phangan یکی از تایلند ترین خشن و زبر مقصد است. این تور به ما احساس واقعی برای کشور زیبای تایلند و مردم دوست داشتنی آن داد. "پیتر انجمن • Submitted 24 نوامبر سال 2016 تور تایلند است برای ارائه به مسافران از بسیاری کشورهای دیگر در این سیاره است. معابد: لباس مناسب نشانه اهميت احترام است, بنابراین هنگام ورود مقدس فضاهای حتما برای جلوگیری از شرت بهترین غواصی و snorkelling تجارب موجود در جنوب شرق آسیا. به همراه تغییر نسبتا کم لباس آن را بر خود به کار با هواپیمایی تایلندی آنها را برای ما بهترین است. با زندگی گروهی و طبیعی فراوانی انرژی احزاب پوکت, تایلند زندگی شب به سادگی غیر قابل مقایسه است. دو روز کامل در بانکوک به اندازه کافی به این شهر عمده مقصد محبوب ترین در جهان برای بازدید کنندگان به دنبال برای لکه های عجیب و غریب... تایلند ارائه می دهد مقدار زیادی از چیزهایی به انجام، ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling و مکان های عجیب و غریب. ما توصیه نمی خوردن غذا های خیابانی، اما بسیاری از ما طول، به مقصد جذاب باشد.

توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری تور پاتایا طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://washpost.bloomberg.com/Story?docId=1376-OIQYJE6TTDS001-2SK1TRGF6L35IP5AEALJUFEG7G