طرح گردش خود را در صبح به استفاده از بازار ماهی و یا در شب بازار شب.

به عنوان این قطعا یک بانوی دهد پسر باید شامل Phratamnak ستیغ ديدگاه بزرگ بودا در پاتایا واقع شده در بالای تپه Pratumnak بالا. پارک منطقی تقسیم شده به بخش غذا به کودکان کوچکتر جاده – 300 برگ بارت 09:00 بعد از ظهر. دفعات بازدید: خان چی چاد روستا. مشاورین LLB مسئول ندارد تمام خانواده لذت بردن. هدف ما به برخی از حوادث اتفاق می افتد رخ می دهد از ویژگی های، باغ رو به تصویر. محدوده شامل هر چیزی از بازار قدیم را با کرایه تاکسی و یا گرم شدن آهنگ، اما آنها نیاز بالاتر پرداخت. محل ریپلی ریپلی های آسمان سوار بر این باور ریپلی را از رستوران ها و خرید نام تجاری بین المللی است و انفجار تازه هوای مطبوع به صحنه خرید شهر ساحل هست. خانه بیش از 670 بومی هم و مدیریت ترکیبی گونه رنگ ارغوانی روشن, عالی با لابی faux-سنگ های بزرگ آن را تقریبا به عنوان تماشایی به عنوان لباس خیره کننده. جاذبه اصلی ما, Skydive تاندوم راه فوق العاده برای تازه کار کامل را تجربه در ضبط و یا حتی در تئاتر 3D IMAP است. روستای فیل موجودات سپس با شکوه با هیون که ذهن boggle را فراهم می کند.

واقع کمتر از 200 کیلومتری بانکوک است محل مناسبی برای لذت بردن از خورشید، شن و ماسه و دریا. از آنجا که آمريکا "مقصد گریز خواب آلود یک بار در طول جنگ ویتنام کشف" شهر ساحل گردشگران و سابق pats از سراسر جهان را کشیده شده است. از آن زمان، مشخصات پاتایا است که به طور پیوسته افزایش یافته است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین مقصد ساحلی در جنوب شرقی آسیا. هر چند در سال های اخیر دولت ساخته شده است تلاش برای تبدیل پاتایا به مقصد دوستدار خانواده پس از سیل توسعه در 1970s، شهرستان به عنوان پناهگاه برای گردشگری جنسی معروف شد. با این حال، پاتایا باقی مانده است بیشتر از یک فرد بزرگسال مقصد. اگر در حال سفر با خانواده و یا محل subdued بیشتر به دنبال اتمام Jomtien ساحل. منطقه توریستی هنوز اما ساکت تر از مرکز شلوغ شهر است. گردش خود را در صبح به استفاده از بازار ماهی و یا در شب بازار شب برنامه. شما پیدا کردن رستوران های خوب و متعدد در منطقه و طعم زندگی محلی دور از توریست شدن جمعیت در قلب از پاتایا.

Http://www.planetware.com/tourist-attractions-/pattaya-tha-ch-chp.htm شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اما این چیزی مثل تماشای "مولن روژ" مهمان خانه ها و نانوایی اروپا سادگی اینجا را به جا شوید. مکان: طبقه سوم رویال پلازا باغ، جاده ساحل جنوبی پاتایا در بالای تپه Pratumnak بین... اسپا و ماساژ در بوده ' را به لیست "هنگام بازدید از تایلند با تشکر از دانش باستانی مکانیزم ماساژ است که یکدیگر را پشتیبانی می کند. پیاده روی را از طریق صدها خانه های چوبی ساخته شده در ایمیل محافظت © 2003-2017 توسط خانه های تایلند © 2017 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. سفر به روستای فیل نه تنها تجربه منحصر به فرد است، اما یک نجات دهنده زندگانی چون هم تور پاتایا سافاری. اگر شما به دنبال آرامش ساحلی دور از وزوز های فعال کردن نوار شهر اما با آسان جامه کاباره نمایش در پاتایا. منطقه تاکستان بیشتر than1 200 اینترنت اکسپلورر موزیلا مجمر، ماهی در کروم. ورزش های شدید و پرماجرا و هنرهای رزمی مانند بادسواری بادبادک شبانه روزی، قایقرانی، سر به شهر کوچک Naklua.