جزیره بامبو – شن و ماسه پودری نرم و آب گرم دعوت برجسته این توقف دارد.

قایق سواری در بسته + صبا + فیل کوه پیمایی با Room@Naihaan ساحل پوکت. ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  با دوچرخه کلاه و راهنمای فارسی زبان ارائه سفر 30 کیلومتر در امتداد مسیرهای امن و حتی شامل ناهار خوشمزه محلی تایلندی و فرصت برای دیدن برخی از حیات وحش اقامت. همچنین ماجراجویی تورهای مانند قایقرانی، قایق سواری در کوه پیمایی فیل در انتظار شما جهت اکتشاف... Ringed کامل سواحل شن سفید و دریای آندامان پر زرق و برق، آنها هر دو مکان روستایی با فرصت های خوبی برای غواصی میان صخره های مرجانی زیبا، بند قایقرانی، موز قایق سواری و فقط لذت بردن از خورشید در ساحل دوست داشتنی، زیر درختان نخل nodding هستند. voyaging فوق العاده است اما همه که بسیاری از تورهای ندارد. وایکینگ غار – خانه به Swiftlets که لانه پرنده های معروف در فرهنگ های آسیایی برای خواص شفا و سلامت خود را. در مورد پوکت تور مستقیم تر مورد بررسی سپتامبر 25، 2016 از طریق موبایل در طول چهار روز من در پوکت ما استفاده سه آژانسهای مسافرتی مختلف برای کتاب ما گشت و گذار. صخره قوی در اطراف تالاب زمرد سبز.

Pobchai Jivavisitnon مالک و مدیر عامل Novotel پوکت توچال و Novotel پوکت فهرست پارک گفت: بازسازی پایانه های قدیمی در فرودگاه پوکت هجوم مهاجران در مقصد گردشگری لوکس در خود جای می دهد. فرودگاه تایلند (AoT) گزارش داد که ترافیک مسافر در فرودگاه پوکت 19.6% افتاده سال در سال به شمارش 11،3 میلیون در نه ماه اول سال 2016. آقای Pobchai گفت: پوشش بزرگتر با خطوط هوایی بین المللی مانند مالزی بر اساس Malindo هوایی، که ارائه می دهد پروازهای مستقیم از کوالالامپور به پوکت. بازتولید پروازهای مسکو و جدید فرانکفورت خدمات از طریق پوکت نیز کمک به مهاجران بین المللی افزایش و ایجاد درآمد عظیم برای هتل های محلی و آژانس های سفر. او گفت: "این تحولات گسترده هر ذینفعان در پوکت, از جمله من دو هتل در Patong بخش بهره مند شوند". علاوه بر این، علاوه بر پرواز های مستقیم بیشتر بین المللی و بهبود از بازسازی فرودگاه نیز به طور غیر مستقیم حمایت سیاست دولت برای فشار پوکت را به مقصد برای جلسات و مسافرت تشویقی و کنوانسیون و نمایشگاه (موش) در تایلند. Novotel پوکت توچال و Novotel پوکت فهرست پارک بیش از 300 بازدید کننده موش در یک زمان با کیفیت امکانات برای جلسه و بازدید کنندگان نمایشگاه را پشتیبانی می کند. آقاي Pobchai گفت دو استراحتگاه خود می خواهد خوشگل در 2017 با بودجه 110 میلیون بات. تا 100 میلیون بات شده است میله میله برای نوسازی چهار ستاره Novotel پوکت توچال است.

Http://www.bangkokpost.com/business/news/1153301/phuket-hotels-ready-for-influx-after-airport-upgrade شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

رسیدن به جزیره Phi از پوکت را آسان است عضویت روزانه در غواصی و کرجی گشت و گذار, روز سفر برای گروه های کوچک و بزرگ شده قسمت بالا مانند فی تور به مایا خلیج چیزی سنگ بادبان جزیره و جزیره جیمز باند. صخره لوده وار – بهترین و جالب ترین محل برای غواصی با صخره های رنگارنگ و ماهی. بهترین سفر طبیعت پوکت "قایق سواری + صبا + فیل کوه پیمایی" در خلیج سدیم چانگ است. جزیره بامبو – شن و ماسه پودری نرم و گرم آب دعوت برجسته این توقف هستند. هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... تور پوکت و فعالیت - جنگل نوردی، غواصی و یا به سادگی گشت و گذار این سفر فقط برای کسانی که عشق برای دیدن هنر بودایی بودایی فرهنگی و راه دین بودایی است... مصرف سوار صبا تو به جنگل است پاپ صدا بزرگ. بالا 10 بهترین فروش تور پوکت 1.