تایلند طولانی در لیست بهترین مراکز بازدید در آسیا شده است.

بتکده. دم ارائه می دهد انتخاب بهترین هتل ها در تایلند به اندازه بودجه سفر و تنظیمات. تایلند است مملکت مقصد برای شما انتخاب کنید: ارزش از سایت های تاریخی مانند بانکوک, Ayutthaya, چیانگ مای، و همچنین Sukhothai. اکثر مردم صرف چند روز در بانکوک یا برای خرید، مهمانی، سابقه یا هر سه. ثبت نام برای خبرنامه ما و انتخاب اول در تخفیف 20 درصد یا بیشتر! تایلند طولانی در لیست بهترین مراکز شده در آسیا بوده است. گنجینه های آرام جمع میان هیاهو بانکوک در انتظار کشف. دشت های مرکزی و سواحل شرقی با پارک های ملی، استراحتگاه های ساحلی و جزایر نقطه چین هستند. پوکت و جزایر آن ایده آل برای گلف و انواع ورزش & سرگرمی، وجود دارد بسیاری از استراحتگاه در دسترس اعم از خانههای ییلاقی استاندارد برای هتل های 5 ستاره محل اقامت.

"ملاقات دو شهر": یارانه 2500 یورو (100.000 بات) به گروه حداقل 100 از نمایندگان که در تایلند برای حداقل 5 شب اقامت در مقصد بیش از 1 اقامت در دسترس است. "ملاقات پایدار". TCEB ارائه می دهد حمایت از 2500 یورو (100.000 بات) به گروه از نمایندگان 100 یا بیشتر که در تایلند برای حداقل 4 شب اقامت و که همچنین شامل مسئولیت برنامه رویداد، یا رویداد خود را نگه دارید در گواهی "تایلند موش محل استاندارد (TMVS) محل. این کمپین ویژه سه در طول مدت استفاده از 1 اكتبر سال 2016 - 30 سپتامبر 2017، مدت سفر از 1 اكتبر سال 2016-31 دسامبر 2017 در دسترس هستند. کنوانسیون: برای مسافران کنوانسیون اروپا به تایلند, TCEB Convene در بهشت کمپین ارائه می دهد: 25.000 یورو (بات 1 میلیون) حمایت کنوانسیون با حضور حداقل 1000 نمایندگان بین المللی. یورو 25,000 (بات 1 میلیون) حمایت کنوانسیون در 5 'تمرکز صنایع' با حضور حداقل 500 نمایندگان بین المللی. صنایع پنج را تشکیل می دهند: سلامت & سلامتی، انرژی، مواد غذایی & تجارت زیرساخت & تدارکات و خودرو & الکترونیک. یورو 7,500 (بات 300.000) پشتیبانی از کنوانسیون های دریایی با حضور حداقل 200 نمایندگان بین المللی که در آن 80 ٪ از نمایندگان از همان کشور سرچشمه گرفته است. تشکیل بهشت برنامه های کاربردی از 1 اكتبر سال 2016 تا 30 سپتامبر 2017 باز است و سفر توسط 31 دسامبر 2017 این ویژه TCEB ترفیع برجسته تمایل به سمت "bleisure"--رو به رشد را باید یا ترکیب کسب و کار سفر با اوقات فراغت فرصت - روند است که تایلند منحصر به فرد برای ارائه قرار گرفته است. بازدید کنندگان به IBTM جهان سال 2016 اطلاعات بیشتر در مورد کمپین و جوایز ویژه در غرفه شماره H50 در عین بهره گیری از این فرصت برای دیدار با برخی از تایلند پیشرو کارآفرینان کسب و کار وقایع از هتل به مکانهای مقصد مدیریت شرکت های هواپیمایی می توانند. غرفه تایلند ارائه می دهد بازدید کنندگان استقبال تایلندی سنتی با ارائه کشور، تظاهرات از هنر تایلندی و فرهنگ مانند چتر نقاشی و تصویر واقعیت مجازی 360 تایلند.

Http://finance.yahoo.com/news/thailand-launches-bleisure-destination-promotional-071900387.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما می خواهیم شما را به کمترین میزان ممکن برای اتاق خود پرداخت. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. د Varee Charnvee خان گاو کوهان دار، قرآن ناخون Ratchasima خان گاو کوهان دار از 87 $ ترین محبوب سفر مقصد تایلند, همچنین به نام سرزمین لبخند است محبوب ترین مقصد توریستی در جنوب شرق آسیا به علت ثروت خود را از زیبایی های طبیعی، فرهنگ و تاریخ، زرق و برق دار جزایر و سواحل و غذا mouthwatering. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. انتخاب گسترده ای از محل اقامت از هتل های بین المللی پایان بالا به خانه خوش آمدید خواسته همه مسافران را ملاقات می کند. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. تایلند طولانی در لیست بهترین مراکز شده در آسیا بوده است.