تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح.

تم و پارک های تفریحی, مد موزه ها و باغ های گیاه شناسی با شکوه انواع متعددی از فعالیت های تفریحی و فرهنگی سرگرمی برای همه اعضای خانواده را ارائه می دهند. و بعد از تاریکی، پاتایا جذبه و سحر و جادو از شب-زندگی واقعا پر جنب و جوش با متنوع دیدنی رستوران کاباره ها بارها جيمس کوکتل lounges و کاباره ارائه می دهد. پاتایا عجول و بی پروا و جسور و زیبا و روستایی را می توان، و همه چیز می تواند رفت و آمد مکرر ساحل معتبر بین المللی را ارائه می دهد. هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. بله ما تورهای پاتایا ما ارزان تر می تواند اما بنابراین ما می توانید ارزانترین قیمت تبلیغات ما نه در کیفیت مصالحه. آیا نیمه پرداخت را انتخاب می کنید و یا تمام روز تور پاتایا، این تجربه مقصد متفکرانه شده اند قرار داده با هم برای اطمینان از وقت خود را صرف در شهر خوبی صرف است. آن دارای بیشترین تعداد بنگال تربیت با موفقیت توسط مزرعه خود را شامل. گرفتن به عنوان Naklua شمال بیشتر دروغ در اطراف شمال پاتایا سدیم – نه قسمت شمالی پاتایا، اما بخش مجاور به پایان شمال پاتایا ساحل و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب شمال جاده پاتایا پاتایا. "Vimanmek" است که در حال حاضر برای عموم به عنوان موزه باز شده. راهنمای خصوصی شما بخواهید در مورد سفارشی کردن تور خود را دقیقا چه می خواهید برای دیدن و آیا در پاتایا، تایلند. دامنه های خوابگاه از طرف ساحل luxuriously منصوب هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید.

اول ما سعی می کنید برای غذا خوردن در رستوران روبروی هتل لحن، ما هر ماهی مرکب میگو پیام آن بسیار نامناسب با زبان ما احساس عجیب و غریب تبدیل برگ کرفس ترش به همراه بسیاری از. نه تا زمانی که ما صرف نیم غذا آن است. سپس ما را به حرکت می کند و همانطور که می دانیم که آن خواهید خوردن گوشت خوک خرید تایلند معمولی تبدیل برنج مخلوط برنج در بز سعی کنید. در نهایت ما سعی می کنیم برای خرید برنج آماده به خوردن در خانواده مارت است که طعم خوب هر چند کمی عجیب و غریب. پس از کمتر از رضایت بخش آشپزی تور ما سعی کنید غذا خفاش با هزینه 30 حمام خرید و فروش durian و انبه میوه چون در پاتایا معروف آلی میوه های تازه و شیرین. به هر حال روزانه آشپزی گردشگری تایلند آشپزی hehehehe محاکمه، پس از دانستن و احساس اگر با زبان ما جا داد و سپس روز بعد تا آخرین روز ما سفر در پاتایا newhotelsus نویسنده تصمیم به خرید مواد غذایی در KFC یا mc را دانلدز. زیرا در پاتایا منطقه بسیار دشوار است برای پیدا کردن غذای حلال خود منوی متوسط گوشت بسیار مناسب برای مسلمانان است که عاشق آشپزی تور. آشپزی در طول مسیر ساحل پاتایا است بسیاری از مردم فروش تنقلات برای دوست آرامش در ساحل. هنگامی که ما وجود داشت خیابان مردم فروش تنقلات مانند martabak اما موز و تخم مرغ است. ما سعی می کنیم خرید کنجکاوی بالا به دلیل صف فروش.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://newhotelus.com/culinary-tours-in-pattaya-1700.html

تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. ما شما را به بالی لی هال که ارائه می دهد نمایش تماشایی چه عظمت پاتایا خلیج است و فراتر از آن را. ارزان بهترین هتل در پاتایا خیلی بیشتر در من کاری ارائه و سپس شما ممکن است انتظار. اینجا شما می توانید همه نوع سرگرمی از بارها و دیسکو و Gogo میله و کاباره را نشان می دهد و خیلی بیشتر پیدا کنید. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است. سپس ساکنان صخره های مرجانی در آکواریوم دریایی نمایش داده شده. پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود.