بالی شده است مقصد توریستی معروف، جهانی از دهه.

7 نکته برای پیدا کردن سفر همراه با آنها شما می توانید اتصال "سفر بهترین دوستان مایل در اندازه گیری است." اگر شما علاقه مند در صخره های مرجانی و زندگی دریایی و سپس سینا جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی. قمار در سال 1910 در وگاس لا قانونی است; این جاذبه های گردشگری می کند بزرگترین صنعت در نوادا است. کیپ تاون، آفریقای جنوبی: با مناظر زیبا مانند جدول کوه و کیپ پوینت کیپ تاون در آفریقای جنوبی یکی از معروف ترین نقاط تعطیلات توریستی در آفریقا است. شما باید توجه داشته باشید که بدون حمل و نقل عمومی در این جزیره وجود دارد و اجاره اتومبیل هزینه های اضافی است. سواحل Sardinero Campoamor کمی منزوی، Platja د لا Icària نوا شلوغ و والنسیا، Franada الحمراء، میدان واقعی بارسلونا، موزه گوگنهایم بیلبائو، پارک ملی picas د اروپا، پامپلونا و البته خیابان Alcalá، شهردار پلازا و گران از طریق مادرید. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است.

توافق نیز شکل بخشی از استراتژی گسترش عمده برای بهترین غربی در تایلند; اوایل سال جاری آن می گذراند، معامله برجسته برای سه هتل ها در مقصد محبوب پاتایا و هوآ هین شامل بیش از 4000 اتاق و این ماه بهترین غربی پرده برداری از طرح راه اندازی جدید گل سرسبد ملک در بانکوک - بهترین برتر غربی Montien کنار رودخانه هتل. علاوه بر این، گروه خود مفهوم تجهی مرسوم، مد روز به بانکوک در سال های آینده معرفی خواهد شد. این هتل علاوه بر مجموعه موجود Westerns بهترین هتل ها و استراحتگاه در تایلند بانکوک پوکت و Buriram دارد. ### درباره بهترین غربی هتل &: غربی بهترین هتل & استراحتگاه مستقر در فونیکس آریزونا با نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد هتل با شبکه جهانی 4200 است * هتل در بیش از 100 * کشور و منطقه در سراسر جهان. بهترین غربی ارائه می دهد هفت هتل مارک با توجه به نیازهای توسعه دهندگان و مهمان در هر بازار: غربی بهترین بهترین غربی به همراه بهترین برتر غربی، اقامت اجرایی توسط بهترین غربی تجهی مجموعه برتر BW و اهرام با شکوه. حالا جشن بیش از 70 سال از مهمان نوازی غربی بهترین hoteliers آن با حمایت های عملیاتی فروش و بازاریابی جهانی و قابلیت رزرو آنلاین و موبایل برنده جایزه را فراهم می کند. بهترین غربی همچنان به مجموعه صنعت سوابق مربوط به جوایز و تمجید از جمله حدود شصت درصد از مارک های آمریکای شمالی هتل گواهی مشاورین جایزه تعالی در سال 2016، اخبار سفر کسب و کار رتبه بندی بهترین غربی به همراه و بهترین غربی در برندهای بالا اواسط قيمت و اواسط قیمت هتل سه مدت سه سال در یک ردیف درآمد و بهترین غربی دریافت پنج متوالی Dynatrace بهترین طلا وب برای وب سایت هتل بهترین جوایز. بهترین غربی نیز هشت AAA/CAA مسکن شریک از جوایز سال شناخت مارک تعهد به ارائه خدمات استثنایی و ارزش زیادی به کاربران AAAs 56 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13928834.htm

تقسیم بین سه ایالت در امریکا این پارک و میراث جهانی یونسکو است یکی از مشهور ترین نقاط تعطیلات جهانی. بالی مقصد توریستی معروف، جهانی از دهه بوده است. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد. فراموش نکنید که شده واقعی Fábrica د Tabacos Partagás یکی از قدیمی ترین کارخانه سیگار در کوبا. کلیسای فی سانتا ماریا بلا سلام آن است که برای معماری و آثار هنری شگفت انگیز آن شناخته شده است. کسانی که علاقه مند به غذا های خوشمزه را به سادگی ناامید خواهد بود زیرا آنها قادر خواهند بود برای لذت بردن از معتبر مواد غذایی چینی در اینجا. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر هند در تابستان شما لکه های سرد را در هیمالیا برفی مانند Simla زولو Manali علی Gangtok ارل گری یا میسوری به سر کنید. اگر یکی از دلایلی که چرا غربی ها گله به لین Haag احزاب ماه کامل است به کنار، خورشید گشت و گذار و شن و ماسه را ترک. Dharamshala ستاد تبت دولت در تبعید است. این مقصد کاوش شده است و چیز جدیدی به این ترتیب اینجا از اواخر سال آمده است.