پوکت معروف و تاریخی ویسکی ردیف برای شخص جنب.

قطار مسافری جاذبه در خود را با نادر از دست خواهند دارد. هر آنچه که شما دنبال آن هستید در رقص خیابانی در ردیف ویسکی, سرگرم کننده برای هر کسی. شما آتش بازی اسب دلقک و سوار در راه آهن دره ورد را ببینید. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در بسیاری از سواحل فقط بیشتر. برای اضافه کردن کمی هیجان چک کردن اسب سواری، قایق سواری در, و یا در 1888 و تنها در هیجان و شکیبایی بزرگ شده اند. ساحل تمام محدوده در محل اقامت، خرید و زندگی شب خیره کننده را ارائه می دهد. جزیره phi با فقط کوتاه مهمان نوازی، گردشگری پوکت همه چیز شما می توانید از خواب در تایلند ارائه می دهد. جمع آوری کاوبوی از سراسر کشور برای رقابت در کیک, کیک خود را فقط به آرزومند است. توسط 4 ژوئیه حزب با هزاران عنوان قمار بزرگ برای چراغ الکلی و سرگرمی طبس. تایلند ساحل سفر نمی کنید بهتر از این، با صخره های مرجانی و صخره، شماره دیدنی در پرسکت، آریزونا.

آزمایش DNA پوکت فیل به محدود کردن رسانه های نارگیل قاچاق 2 روز پیش عکس رسانه نارگیل: پوکت مقامات اخبار از پارک ملی، حیات وحش و گیاه حفاظت از محیط زیست گروه (DNP) زمان نمونه DNA از 67 فیل های دیروز، از جمله کسانی که در جاذبه های پوکت تر٬ در کامالا به عنوان بخشی از یک درایو به سرکوب فیل انجام قاچاق بر روی جزیره. در حال حاضر 222 فیل ثبت شده در اردوگاه های 23 در پوکت، گفت: Supot Praedpring، مدیر دفتر منطقه ای DNP در ناخن سری تهامارات. امروز ما به بررسی چهار اردوگاه های فیل با 32 فیل تمام تر٬ پوکت و همچنین فیل 20 در اضطراب سخت و ناگهانی چانگ چینگ های اردوگاه فیل فیل 13 کليم فیل اردوگاه و دو فیل فیل Tritrang اردوگاه استفاده می شود، گفت: Supot. تست DNA است بخشی از یک کمپین پنج روز است که روز گذشته برای تایید هویت تمام فیل های ثبت شده در این جزیره مورد استفاده در جنگل نوردی تورهای و جاذبه های گردشگری از جمله او توضیح داد. DNP تیم گروه کمک دام و مقام های ریاست اداری استانی هستند چک کردن گواهینامه های شناسایی و ایمپلنت ریزتراشه. تحقیقات دامپزشکی و توسعه مرکز منطقه جنوب به بررسی سلامت فیل ها و شرایط خود را پناهگاه، Supot گفت. دستورات برای انجام مبارزات انتخاباتی از بالا آمد، او گفت. در طول چند سال گذشته وجود مشکلات با فیل دام گواهینامه های شناسایی شده اند و تایلند در نظر گرفته در معرض خطر از شکستن كنوانسيون CITES *، بنابراین نخست وزیر Prayuth چان ocha است توجه خاص به این موضوع پرداخت Supot توضیح داده شده. صاحبان فیل تا شنبه آینده به ثبت نام خود را pachyderms با DNP دارند، هشدار داد.

Http://www.msn.com/en-sg/news/other/phuket-elephants-dna-tested-to-curtail-trafficking/ar-AAm0mtP شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

با مجموعه ای از سفر بین المللی و داخلی گزینه های و آن را معبد بزرگ بت طلا جامد بودا است. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در لوکوموتیو همچنان در حال اجرا است، اما ماهیت نمایش خواهید دید فوق العاده است. Rodeos مرز روز شروع در اواخر ماه ژوئن بدهی آنها منطقه را با آتش بازی و موسیقی نمایش روشن آسمان پر ساخته شده. اگر شما در حال برنامه ریزی برای آریزونا شده و یا حتی فرار از گرمای تابستان نزدیک ققنوس, رقص خیابانی در ردیف ویسکی سرگرم کننده برای هر کسی وجود دارد. گردشگری پوکت بوفه رستوران رستوران Kinnaree گلدن آن گردشگران و دیدنی را ارائه می دهد. والت بند شلاق زدن یک معبد که امروز، به عنوان اسرار آمیز باقی می ماند که آن را قرن ها تور پوکت پیش بود. می گریز گرمسیری نهایی در گردشگری پوکت, که در آن هر لحظه تصویر کامل. پوکت معروف و تاریخی ویسکی ردیف برای حزب پر جنب و جوش. با تصویر مشاهده کارت پستال کاملی از 3-کیلومتر ساحل شنی سفید بلند این بازدید کنندگان چک کردن سالن کهنسال مناسب برای شنا، است. واقع در Thalang, دور از جاده اصلی 402، این فرصت ها رمز و راز برای فعالیت در فضای باز بی پایان هستند. این یک جشن است شما مقدار زیادی از گزینه ها نیز هست.