ما گفته شد که در طول سفر به Hae کوه آقاي جئونگ می خواستند برای رفتن غواصی و راهنمای تور به Lifejacket که او حاضر به انجام توصیه شد.

این سفر فقط برای کسانی که عشق برای دیدن هنر بودایی بودایی فرهنگی و راه دین بودایی است... اگر شما مشتاق غواصی بیشتر قایق سرعت ما شما را به بهترین صخره های اطراف کخ Kradan طول می کشد یا فقط استراحت در ساحل. این شامل چنین مکان قابل توجه به عنوان خلیج مایا فیلم ساحل, و همچنین وایکینگ غار و میمون ساحل مشهور ساخته شده است. این شرکت با بهترین قیمت ها در بسیاری از مناطق ديدني و انتخاب بسیار خوبی است. احساس رایگان برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر و یا شرایط خاص، ما خوشحال هستند به شما کمک • فی / تایلند جزیره پوکت قایق سرعت سفر و تور منابع آنلاین خود را به پیدا کردن بعضی از فوکت، بهترین تورها و گشت و گذار در با بهترین قیمت ها است. ما در اینجا برای غواصی فی متوقف. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. سفر ما روز غواصی & تورهای گردشی به چیزی شگفت انگیز جزایر جزایر & فی با قایق سرعت خصوصی ترکیب. که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما.

سه شنبه 13 دسامبر 2016، 10:24 بعد از ظهر پلیس تحقیقات خود را به آقاي جئونگ مرگ را در Chalong اسکله. عکس: تا 33، در طول سفر غواصی به جزیره مرجانی فوت نموده Eakkapop Thongtub مجیدی ستون Nareuwat Phutwiro محقق با پلیس های گردشگری پوکت در 10:30 صبح ديروز که به نام گردشگری کره جنوبی توسط پلیس به عنوان آقاي جئونگ یونگ مطلع بود. Nareuwat گردنه مجیدی پس از تحقیق ما یاد گرفتیم که وارد آقاي جئونگ در پوکت در دسامبر 10 با همسرش ماه عسل خود را جشن، زن و شوهر به ترک از پوکت در 14 دسامبر گفت:. ما گفته شد که در طول سفر به کوه Hae جئونگ آقاي می خواستند برای رفتن غواصی و راهنمای تور به lifejacket که او حاضر به انجام توصیه شد. او گفت: ما معتقدیم که این بخش در مرگ او بازی. آقاي Jeongs بدن پس از ورود در Chalong اسکله Dibuk بیمارستان منتقل می شد. مجیدی گردنه Nareuwat تایید کرد که رسیدگی به آقاي Jeongs مرگ ادامه دارد.

Http://www.thephuketnews.com/south-korean-tourist-dies-during-phuket-honeymoon-60208.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

زیبایی بی نظیر و هیجان 'مروارید جنوب در سر انگشتان شما و تعطیلات رویاهای شما فقط یک کلیک موس دور. که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما. مک: صفری. شهر پوکت ارائه می دهد نگاه اجمالی منحصر به فرد به سنت های تایلندی و راه محلی زندگی شهری، از جمله ساختمان های پرنعمت بازارهای قدیمی و با شکوه قصرها هنوز در استفاده منظم.  پوکت گریس لند توچال و آبگرم 3.8 / 5 THC 3628.81 فی جزایر تور توسط کرجی به شما می دهد یک روز از خیره کننده ترین مناظر اطراف این جزایر بسیار محبوب و بسیار زیبا در جنوب تایلند به کاوش. غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن خواهد شد... پیاده روی آرام glimpses از به نظر طبیعت افسانه را نشان می دهد. بالا 10 بهترین فروش تور پوکت 1.