در همین حال، هزینه های عمومی رشد 6.3 درصد در 3q16.

لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. مک: صفری. این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های مسکن لوکس, تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. ما به شما در بهترین مکان برای ماندن و دیدن می کنید، بنابراین شما دریافت بیشتر از سفر خود را بر اساس سلیقه شما، که آیا شما به دنبال ماجراجویی و سواحل یا فرهنگ توصیه می.

تایلند 3Q16 تولید ناخالص داخلی 3.2%، انتظار: کاهش از 3.5 درصد در سه ماهه قبل بزرگ شد. پس از تنظیم های فصلی تولید ناخالص داخلی 3Q16 گسترش یافته توسط 0.6% 2Q16. ثبت شده در نه ماه اول اقتصاد تایلندی متوسط رشد 3.3 ٪. یادداشت Maybank KimEng است که این زیر انتظار بلومبرگ 3.4% است. با این حال، بر اساس YTD آن هنوز هم در راستای انتظار ربات و NESDBs 3.2% است. رشد تولید ناخالص داخلی در 3Q16 با افزایش مصرف خصوصی، عمومی و همچنین در بخش گردشگری افزایش هزینه های بیمه بود. مصرف خصوصی رشد 3.5 درصد YoY در 3Q16، ادامه حرکت از 2Q16 3.8%. در همین حال، هزینه های عمومی رشد 6.3 درصد در 3Q16. با این حال، رشد در مقابل پایین تر است 11.9 ٪ در 2Q16.

Http://finance.yahoo.com/news/thailands-gdp-grows-measly-3-084800950.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. مک: صفری. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. اگر شما ذهن گرما سپس این زمان خوبی برای رفتن در تعطیلات به تایلند برای جلوگیری از جمعیت می تواند. شناخته شده برای تلاش های خود را به بهبود معیشتی جوامع محروم و حفظ روش تایلندی زندگی عکس شاه زینت خانه های بسیاری از رستوران ها و کسب و کار در تایلند. راه رفتن در خیابان در جستجوی سرنخ به آن گذشته امپریالیستی و استخدام دوچرخه سوار از طریق روستا کاوش در این منطقه خرابه.