ما کشف آقاي Redhas گم شده آیفون در لباس زیر Kotamons, بنابراین ما او را به ایستگاه، وی افزود: اسکورت.

این معرفی به بخش جنوبی جزیره پوکت ویژگی های بسیاری از جاذبه های بالا، شما با دادن بهترین نمایش ها و ساختمان ها و سواحل در تور نیم پرداخت راحت. ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  باید انجام دهید! فعالیت های بالا: تمام گشت و گذار در خان لا & فانگ "اگر شما کشف، هیچ دلیلی برای نه گفتن را دوست دارم"... این قیمتها شما را به بازدید از آبشار شیک پنهان در بازرگانی،... چند نقاط بسیار محبوب برای دیدار powdering بانک شن و ماسه سفید در کخ شیر خیره کننده پاراگراف خلیج لنگ در راه آهن شبه جزیره، قطعه اخریک اهنگ جزیره و جزیره مرغ برای آفتاب گرفتن، شنا و غواصی است. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. را شنا منحصر به فرد از طریق تونل را وارد تالاب با mangroves و ساحل. این بسته ویژه برای کسی که نیاز به اقامت تور جزیره خوب برای غواصی علاوه خوابگاه خوب به ارائه.

Darawan Naknakhon جمعه 25 نوامبر 2016, 12:26 بعد از ظهر Patong عامل سفر Kotamon Chayathanyakorn با آی فون 6 پایین جلوی او تا گرفتار شد. عکس: Patong پلیس Patong پلیس رهبری Lt ستون Somsak Thongkleng در مقابله با عامل تور همه در یک سفر در جاده Phra Metta در 3 بعد از ظهر به گزارش تلفن ناپدید شده در فروشگاه وارد. گردنه Somsak گفت: ما را دریافت گزارش در 2:30 بعد از ظهر از گردشگری اعظم آقاي عبد Nabimh Redha که کسی به سرقت برده بود او تلفن همراه است که او را در مغازه های باقی مانده بود. آقای Redha گفت که او به فروشگاه 10 دقیقه بعد رفتم، پس از تحقق که او آی فون خود را در وجود فراموش کرده بود، اما او آن را پیدا نکرد. در آژانس مسافرتی پلیس کارمند اداره Kotamon Chayathanyakorn 38 ساله شد. آقاي Kotamon به ما گفت که او هر تلفن همراه را ببینیم اما پس ما او را جستجو او به طرز مشکوکی اقدام شد، ستون Somsak نشان داد. وی افزود: ما آقاي Redhas پس ما او را به ایستگاه اسکورت آیفون در لباس زیر Kotamons از دست رفته را کشف. آقای Kotamon که او در زمان آقای Redhas تلفن همراه و با سرقت متهم به پلیس پذیرفته، گردنه Somsak تایید کرد.

Http://www.thephuketnews.com/phuket-tour-agent-caught-with-kuwaiti-iphone-in-his-underpants-60004.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آیا شما نبوده غواصی قبل و یا ماهی نیم، کاوش در صخره های رنگارنگ استوایی و داشتن سرگرم کننده با راهنمای شما! جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی. در اینجا شما یک پیش نمایش از محبوب ترین تورهای موجود با توضیحات از آنچه همه درباره آنها داشته باشد. لذت بردن از چیزی جزایر "Early Bird" تور بهترین شرایط غواصی و دامنه ی برجسته ای از زندگی دریایی از جمله برخی از 500 گونه مرجان سخت و نرم. چیزی جزیره جهان کلاس گردشگری جاذبه., با مسئولیت محدود است و بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس کتاب عضو به طور کامل با مجوز سازمان گردشگری تایلند است. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. پوکت اهنگ خیالی نشان می دهد یکی از بهترین نمایش در پوکت است.