برای Pldt خدمات درآمد برای 9 ماه بود 3% پایین تر سال در سال، در حالی که هسته خالص درآمد بود پایین 20% به [php21.7 میلیارد] با توجه به بالاتر هزینه های سرمایه ای.

سال In.ecent آن را به ساحل های استوایی توسعه توسل اما هنوز هم حفظ جذابیت خود و همه چیز را ارائه می دهد - از نارگیل درخت حاشیه سواحل به جنگل های گرمسیری به زندگی شب پر جنب و جوش است. کارت های اعتباری عمده پذیرفته می شوند در موسسات بزرگ و همچنین در تعویض پول. اتاق 195 مهمان در این 4 ست... جاده از طریق ساحل غربی کاهش تقریبا تمام راه را به ساحل Bea کالی. شلوغ بانکوک, پایتخت پادشاهی است وسیع مسحور وز شهر با بشریت. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. พัทยา Krabi هتل Krabi راهنمای Krabi نقشه پاتایا است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند. بتکده. دم ارائه می دهد انتخاب بهترین هتل ها در تایلند به اندازه بودجه سفر و تنظیمات. کارت پستال براق به تصویر کشیدن تایلند، شناخته شده به عنوان سرزمین لبخند هستند که در آن مردم محلی جالب دوست داشتنی و بی خیال و چشم انداز به عنوان متنوع و دیدنی است.

اجلاس JG صاحب 27.1% از Meralco و با حسابداری سهام Meralco PHP4.1 میلیارد به درآمد خالص JG اجلاس دوره کمک. که 3 درصد كمتر از سال گذشته است. برای PLDT درآمد خدمات برای نه ماه سال پایین تر 3% در سال بود، در حالی که هسته درآمد خالص کردن 20% [PHP21.7 میلیارد] با توجه به بالاتر هزینه های سرمایه ای بود. ما shareholding استراتژیک 8% در PLDT و با حسابداری درآمد سود سهام در PLDT کمک [PHP1.8 میلیارد] به اجلاس JG سود خالص دوره است. که [30%] کاهش نسبت به سال گذشته. برای اتحادیه نه ماه درآمد تا [SGD699.8 میلیون] بودند. که افزايش 22% است. درآمد خالص از عملیات SGD184 میلیون نفر است کمی بالاتر. 1 درصد از سال گذشته با توجه به درآمد بالاتر. اجلاس JG صاحب سهام 37 درصد در اتحادیه و با حسابداری سهام اتحادیه کمک کرده PHP2 میلیارد دلار برای درآمد خالص JG اجلاس دوره.

Http://finance.yahoo.com/news/edited-transcript-jgs-ps-earnings-201226372.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. اگر اتاق هتل از طریق بتکده محفوظ است و سپس ما نشان می دهد که شما می توانید از همان اتاق برای تاریخ همان در نرخ پایین تر است که قابل مشاهده و bookable در وب سایت های دیگر کتاب ما خواهد شد که میزان مطابقت یا بزن. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد. وجود دارد مقدار زیادی از محل اقامت در کخ چانگ و جزایر اطراف و دامنه از هتل های 5 ستاره به bungalows ساده در دسترس. لطفا بعدا مجددا امتحان نمایید. 3,699 تخفیف هتل در تایلند کشورهای دیگر بر روی زمین می تنوع زیادی مانند تایلند را ارائه دهد. محوطه کاخ شامل محل اقامت شاه و چند ساختمان معبد مزین و نقاشی های دیواری گسترده از 1700s و گنجینه ملی تایلند – بودا زمرد. محدوده بزرگ از هتل ها و استراحتگاه غذاهای دریایی عالی تازه، ناهار خوری بازارها و مغازه های سوغات. بنابراین مطمئن باشید شما را پیدا کنید یک هتل است که مناسب نیازهای شما و همچنین سبک خوشبختانه، بدون توجه به جایی که شما در تایلند، انتخاب هتل ها هرگز، اجرا می شود. به عنوان سفر بیشتر و بیشتر مردم به عنوان یک شیوه زندگی آنها انتظار بیشتر از اقامت هتل – آنها به دنبال تجربه علاوه بر خدمات و امکانات مناسب و معقول. بیشتر مهمان امتیاز متوسط: افزودن 8.6 فوق العاده با موقعیت مرکزی آن Novotel فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک است در دسترس آسان ترین جاذبه های توریستی و تجاری...