4 خیس کردن طلا: طلا خیس است دبی S ترین معروف بازار.

لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. قطعا ارزش آن! جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. بسته بهشت یارو ارکیده لوآو بوفه شما را به کم لوکس بیشتر از بسته اولیه درمان می کند. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3 که برای تلفن های موبایل،-آنجا عجیب شایع ترین شکایت من در مورد این لوآو بزرگتر در اوآهو شنیدن است. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2.

اسکله نیز تنها راه دسترسی به restuarants شناور در خلیج پاتایا است. توجه: هر دو کشتی خدمات speedboats اند رنج می برد و از حوادث در گذشته. مهمان به اقدامات احتیاطی مناسب توصیه شده است. اضافه کردن نقشه نمایش نقشه به سفر! 0 زیبایی مناطق منظره طبیعی که اولین بازدید کننده جذب به پاتایا و در حالی که دهکده ماهیگیری جذاب کوچک ممکن است به منظره رنگارنگ تکامل یافته بود، مناظر هنوز تعداد زیادی از مردم جذب. بهترین نمایش در سراسر خلیج از تپه های جنوب شهر از آن نشانه شهر پاتایا چشمک می زند در رنگ های پر جنب و جوش هستند. علامت و نقطه نظر بسیار محبوب در بالای Khao پاتایا آسان دسترسی امتداد جاده آسفالته و ارائه کارت پستال عکس مناظر در هر زمان از روز یا شب. ساعات کار: ديدگاه باز 07:30 21:00. ورود به سیستم دسترسی 04:00-22:00 مکان: Pratumnak تپه به سفر اضافه کنید! ده ها 0 parasails سراسر آسمان بیش از پاتایا خلیج در طول روز های بسیاری، در واقع آن است که جای تعجب آنها هرگز تا در گره را درهم scudding دیده می شود! آن پرماجرا به اندازه کافی برای سفر قایق های کوتاه را به یکی از کرجی های فلزی بسته به مهار و به پشت کرجی بسته را با سواری هیجان و نمای منحصر به فرد شهرستان و خلیج گاهی از بسیار نزدیک کردن درایور قایق متوقف موتورهای خود و اجازه چتر نجات به شیب به آب قبل از آنها را به آسمان عکسبرداری پاداش.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bangkok.com/pattaya/pattaya-top10s/top10-attractions-pattaya-beach.htm

Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3 نهر-دبی - این است یک تجربه بسیار لذت بخش است، به ویژه هنگامی که یک قایق را برای شما و خود را شریک زندگی یا خانواده دریافت و ارسال راننده شما را سوار بسیار خوب است که در نهایت در طرف دیگر نهر به پایان می رسد. یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6-لوآو زیر سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف.